You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Loading...

ŞİRKET PROFİLİ

BEST Elektrik Taahhüt ve Ticaret A.Ş., 2010 yılında AEG Genel Elektrik Türk A.Ş. ‘nin Balıkesir Elektromekanik Sanayi Tesisleri A.Ş. tarafından satın alınarak, özellikle YG ve ÇYG Elektrik tesislerinin yapım işlerinde hizmet vermek amacıyla kurulmuş ve kuruluşundan bu güne kadar gerek yurtiçi, gerekse yurtdışı pazarlarda 500 kV, 400 kV, 154 kV, 132 kV, ve 60 kV gerilim seviyelerinde trafo merkezi tesisi yapım ve devreye alma işlerini başarıyla sürdürmektedir.

Misyonumuz, ana şirketimiz BEST A.Ş. ile birlikte Türkiye’de TEİAŞ ve diğer özel müşterilerimize, halihazırda çalışmakta olduğumuz Irak, Cezayir, Gürcistan v.b. ülkelerde de müşterilerimizin hizmetinde, beklentileri karşılayan, kaliteli , zamanında bitirilerek devreye alınan tesisleri yapmak suretiyle, elektrik taahhüt alanında çalışmalarımızı kesintisiz, çalışma ilkelerinden taviz vermeden devam ettirmektir.

Vizyonumuz ise BEST Elektrik Taahhüt ve Ticaret A.Ş. olarak, yurtiçinde ve yurtdışında elektrik taahhüt sektörünün güvenilir, örnek gösterilen, sektörün lider firmalarından biri olarak hizmetlerini sürdürerek sektördeki ana taahhüt firmalarından birisi olmaktır.