You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Loading...

ÜRETİMDEN
KULLANICIYA DOĞRU, GÜVENİLİR,
EMNİYETLİ VE ETKİLİ
ÇÖZÜMLER SUNUYORUZ

DÜNYANIN
HER YERİNE KALİTELİ, VERİMLİ
VE GÜVENLİ
ENERJİ
DAĞITIYORUZ

ELEKTRİK TAAHHÜT İŞLERİNİZDE TECRÜBEMİZ VE KALİTEMİZLE YANINIZDAYIZ!

ÇALIŞMA SAHALARIMIZ

Hidroelektrik Enerji Santralleri


Enerji İletim ve Dağıtım Sistemleri


Rüzgar ve Güneş Enerji Sistemleri


Kesintisiz Güç Kaynağı ve Yedekleme Sistemleri


TRAFO MERKEZİ YAPIMINDA
ANAHTAR TESLİM ÇÖZÜM ORTAĞINIZ

BEST Elektrik Taahhüt ve Ticaret A.Ş., 2010 yılında AEG Genel Elektrik Türk A.Ş. ‘nin Balıkesir Elektromekanik Sanayi Tesisleri A.Ş. tarafından satın alınarak, özellikle YG ve ÇYG Elektrik tesislerinin yapım işlerinde hizmet vermek amacıyla kurulmuş ve kuruluşundan bu güne kadar gerek yurtiçi, gerekse yurtdışı pazarlarda 500 kV, 400 kV, 154 kV, 132 kV, ve 60 kV gerilim seviyelerinde trafo merkezi tesisi yapım ve devreye alma işlerini başarıyla sürdürmektedir.

Misyonumuz, ana şirketimiz BEST A.Ş. ile birlikte Türkiye’de TEİAŞ ve diğer özel müşterilerimize, halihazırda çalışmakta olduğumuz Irak, Cezayir, Gürcistan, Fas, Katar v.b. ülkelerde de müşterilerimizin hizmetinde, beklentileri karşılayan, kaliteli , zamanında bitirilerek devreye alınan tesisleri yapmak suretiyle, elektrik taahhüt alanında çalışmalarımızı kesintisiz, çalışma ilkelerinden taviz vermeden devam ettirmektir. Vizyonumuz ise BEST Elektrik Taahhüt ve Ticaret A.Ş. olarak, yurtiçinde ve yurtdışında elektrik taahhüt sektörünün güvenilir, örnek gösterilen, sektörün lider firmalarından biri olarak hizmetlerini sürdürerek sektördeki ana taahhüt firmalarından birisi olmaktır.

BETAŞ
MÜŞTERİLERİNE TECRÜBESİ VE KAYNAKLARIYLA;

Gücü ve gerilimi ne olursa olsun Trafo Merkezlerinin kurulumu, saha testleri, devreye alınması ve bakım hizmetinin verilmesinden, arıza tamiri ve modernizasyonuna kadar tüm hizmetleri en mükemmel şekilde vermektedir.

GÜÇ DAĞITIM TESİSLERİ VE ALTYAPISI

BETAŞ ELEKTRİK TAAHHÜT SEKTÖRÜNDE

Uzun yıllardır edinilmiş tecrübe ile kazanmış olduğu itibar, güçlü mali yapısı ve saygın kimliği ile Türkiye’de ve Yurtdışında Trafo Merkezi projelerine anahtar teslim çözümler sunmak, bu konuda araştırma-geliştirme yapmak ve satış sonrası hizmetler sunmak amacıyla çalışmaktadır.